Vozejkov

Vozejkov

Provozujeme komunitní portál pro vozíčkáře a jejich blízké. Vozejkov reprezentuje aktivní komunitu přispěvatelů z řad vozíčkářů, jejich blízkých, odborníků a pořadatelů nejrůznějších akcí.

Na Vozejkově najdete články na zajímavá témata o sociální problematice, legislativních změnách, bezbariérovém cestování, ubytování, dopravě či kultuře. Nechybí doporučení na akce, určené nejen pro vozíčkáře, s ověřením jejich přístupnosti. Píše je pro vás naše redakce, ale i vy, registrovaní čtenáři nebo organizace. Registrace je zcela zdarma.

Soukromým osobám nabízíme bezplatně inzertní prostor s možností vložení textu i fotografie. Je možné vkládat nabídku i poptávku (zdravotní a sportovní pomůcky, automobily atd.). Objevují se ale i inzeráty seznamovací, nebo poptávky či nabídky osobní asistence. Můžeme vám pomoci i při hledání práce. Vložené pracovní nabídky redakce ověřuje s důrazem na bezbariérovost a vhodnost pozice pro vozíčkáře.

Velmi důležitou součástí portálu je poradna. Zcela zdarma je možné kontaktovat naše sociální pracovníky, spinální specialistku nebo externí právničku. Unikátní je i rychlost zpracování dotazu. Vyzkoušejte a přesvědčte se.

Firmám nabízíme možnost inzerce. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Dokážeme vytvořit nabídku dle individuálních požadavků a potřeb inzerenta.

Kontaktní osoba: Jan Spěváček
Telefon: +420 608 875 765
E-mail: redaktor@czepa.cz

PARTNEŘI PROJEKTU