Chystáme otevření nového Hvězdného bazaru a máme nový hvězdný web!

V květnu budeme otevírat druhou pobočku prosperujícího Hvězdného bazaru, a to v pražském Karlíně, který je moderní a pulzující čtvrtí! U příležitosti blížícího se slavnostního otevření nové pobočky, která zajistí pracovní uplatnění dalším pěti prodejcům na vozíku, jsme také spustili nový web.

Nová pobočka Hvězdného bazaru v Karlíně je před otevřením! Víme, že současná situace je velmi složitá. I Hvězdný bazar na Praze 1 musí mít nyní zavřeno. Svou energii naši prodejci přesunuli z obsluhy zákazníka na šití roušek. Ale věříme, že tato doba bude brzy za námi a my vás přivítáme nejen v zaběhlé, ale i nové pobočce. Původně jsme pro vás připravovali velkolepé otevření nové prodejny, ale samozřejmě se nás také týká regulace hromadných akcí. Myslíme si ale, že vás dokážeme skvěle překvapit a naladit na vlnu pomoci i během online otevření, které pro vás v blízké době chystáme!

To pro vás v této době bude bezpečnou a příjemnou alternativou, jak k nám nahlédnout, dozvědět se více, pobavit se a naladit se na osobní návštěvu u nás – protože pro jednotlivce bude, doufáme, otevřeno. Více informací o online openingu se již brzy dozvíte na našem instagramovém profilu i na Vozejkově.cz! Na jednotlivce se budeme těšit v našich kamenných obchodech.

Co u nás najdete?

A jak to v novém bazaru bude vypadat? Interiér je navržen tak aby byl přívětivý, přátelský, ale především zcela bezbariérový. Atmosférou se hodí do moderní čtvrti. Nový bazar vytvoří dalších 5 nových pracovních míst pro vozíčkáře, špatně uplatnitelné na trhu práce. A co můžete v karlínské pobočce nalézt? Nadčasové kousky od celebrit, influencerů, ale i zákazníků, kteří přidali ruku k dílu a přinesli nám jedinečné kousky. Těšit se také můžete na doplňkový sortiment od lokálních výrobců a především na naše plátěné tašky a trička. Hvězdný kousek oblečení, ve kterém můžete zazářit, v bazaru jistě čeká i na vás. Díky tomu, že u nás nakoupíte, pomůžete několika konkrétním vozíčkářům vrátit se zpět do pracovního života, získat praxi, dovednosti a pracovní návyky a následně vykročit na volný trh práce, jednoduše vrátit se zpět do pohybu. Nákupem u nás se stáváte naší další hvězdou! A pokud byste nás chtěli podpořit ještě více, můžete nám své hvězdné kousky, které už nenosíte, darovat, povědět o nás svým známým a třeba s nimi přijít do Hvězdného bazaru vypít dobrou kávu a podpořit
hvězdnou komunitu.

Navazujeme na předchozí úspěchy

A na co navazujeme? CZEPA provozuje již sedmým rokem charitativní obchod Hvězdný bazar v Jungmannově ulici, který zároveň slouží jako tréninkové pracoviště pro vozíčkáře po poranění míchy. Od začátku projektu jsme pomohli již 25 klientům, kteří kvůli svému handicapu nebyli schopni najít práci. Díky naší systematické podpoře se většina z nich uplatnila na volném trhu práce.

Máme nový web!

Hvězdný bazar má také nový web. Rádi bychom se pochlubili především tím, že jsme jej dokázali vytvořit interně a vyhnout se tak zbytečným nákladům; je nyní moderní, svěží a mnohem více responsivní. Zastřeší oba Hvězdné bazary, stávající na Praze 1 i nový v Karlíně. A co je na webu nového? Například přehlednější e-shop, který se nyní chystáme mnohem více rozběhnout. Nebo přehled plánovaných akcí, takže budete vždy vědět s předstihem, kdy se koná v centru oblíbený “svařáček” nebo nějaká akce nového formátu v Karlíně. Najdete zde také stručné představení prodejců, jejich života a zálib; či hodnoty, které vyznáváme. 

Hvězdný bazar si zasloužil nový svěží web, který bude korespondovat s myšlenkou komunity, proto zde přehledně najdete plánované akce a zajímavé informace o dění jak v obchůdku v Karlíně, tak v obchůdku v centru Prahy. Zároveň podporuje i začlenění našich prodejců tím, že je můžete poznat skrze řádky a následně si s nimi popovídat naživo o tom, co vás zaujalo. Nechybí ani e-shop pro ty, co to k nám mají daleko, ale přesto by Hvězdný bazar chtěli podpořit, uvedla tvůrkyně webu Klára Vohrnová.

>> hvezdnybazar.cz

I logo!

Omlazením prošlo také logo Hvězdného bazaru. Po sedmi letech jsme se rozhodli k novému pojetí loga, přičemž zůstal zachován symbol vozíčkáře a nápis v celém znění. Naše blankytná barva, která se prolíná všemi organizacemi spadající pod Českou asociaci paraplegiků,  byla zachována a obohacena o tmavě modrou, která evokuje hvězdné nebe. Doufáme, že se vám náš nový web i logo líbí a že se potkáme v jednom z bazarů! Sledujte nově spuštěný web, Vozejkov.cz a naše sociální sítě, ať vám neuteče nic ohledně otevření nového obchodu v Karlíně!