VozejkMap má vlastní Facebook a Instagram

Na webovém portálu a v aplikaci VozejkMap najdete obsáhlou databázi bezbariérových míst. Jsou vkládána samotnými uživateli a ověřována správcem. VozejkMap se vám nově představuje i na Facebooku a Instagramu. Už vám nic podstatného neunikne, můžete nás jednoduše kontaktovat, propagovat mezi svými přáteli. Obšírněji komentovat jednotlivá místa, objekty, trasy.

Facebook a Instagram VozejkMapu

Facebooková stránka a profil na Instagramu jsou určeny jak vozíčkářům, tak všem, kteří na ně při své činnosti myslí. Vítáni jsou cestovatelští nadšenci, kteří nám zmapují bezbariérovou přístupnost navštíveného místa. I provozovatelé bezbariérových restauračních a ubytovacích zařízení,  pořadatelé kulturních akcí apod. Užitečné informace zde najdou i rodiny s dětmi, senioři. Začleňte se do komunity, která propaguje myšlenku rovného přístupu pro všechny bez rozdílu.

A proč si ještě stáhnout aplikaci?

  • Mobilní aplikace je ke stažení zdarma (pro iPhone hledej v AppStore, pro Android hledej v Google play)
  • Aplikace je snadno ovladatelná, nabízí popis důležitých atributů pro vozíčkáře a doplňuje je fotografiemi. Pokud informace nejsou dostačující, stačí kliknout na webový odkaz s podrobnějšími informacemi, případně doplnit do komentáře aktuální informace či vlastní zkušenost.
  • Bezbariérová místa na přehledné mapě můžete mít ve Vašem telefonu pořád u sebe nebo se kdykoli podíváte na web
  • Je možné vyhledávání nejbližších dostupných zařízení v místě, kde se právě nacházíte
  • Data v mobilní aplikaci jsou shodná s daty na webovém rozhraní www.vozejkmap.cz